reklamı kapat

POPÜLER

Jeep Compass

İlgi çeken Jeep kampanyası; simdi al seneye öde

Jeep, ağustos ayına özel bir kampanyayla geliyor. Jeep, Ağustos ayına özel Compass ve Renegade modellerinde “Şimdi Al Seneye Öde” kredi kampanyası ve fiyat avantajları sunuyor. Kredi kampanyası ile birlikte Compass modellerinde 10 bin TL, Renegade’de ise 5 bin TL indirim desteği dikkat çekiyor. Ayrıca farklı ödeme koşullarıyla kredi kullanmak isteyen kullanıcılar, kendileri için en uygun avantajlı ödeme planını belirleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Compass, SUV tutkunlarının karşısına Longitude, Limited ve S Limited olmak üzere üç ayrı zengin donanım seçeneğiyle çıkıyor. Compass’ın başlangıç versiyonu olan Longitude donanımında güçlü dış hatlar, siyah tavan rayları, elektrikli ve ısıtmalı gövde rengi katlanabilir yan aynalar yer alıyor.

Jeep yeni kampanyasıyla dikkat çekiyor

Ayrıca bu modelde 17 inç jantlar, çift bölgeli otomatik klima, Apple CarPlay ve Android Auto özellikli 7 inç ekranlı Uconnect bilgi-eğlence sistemi de sunuluyor.  Anahtarsız Giriş & Çalıştırma ve arka park sensörleri de Longitude donanımında bulunuyor. Standart olarak sunulan önden çarpma uyarı sistemi, şerit değiştirme ikaz sistemi ve hız sabitleyeci gibi donanımlar da dikkat çekiyor. Şu sıralar Compass veya Renegade modellerini satın almayı düşünüyorsanız kampanya dikkat çekici görünüyor. Jeep’in önümüzdeki günlerde diğer modellerinde de benzer bir kampanyayı sunup sunmayacağı ise bilinmiyor.

İlgili video

2019 Jeep Renegade