reklamı kapat

POPÜLER

Jeep Compass

Jeep Compass almak isteyenleri sevindirecek kampanya

Ailenin kompakt sınıfındaki yükselen üyesi Jeep Compass, arazi niteliği arayışı içerisinde olan kullanıcıların dikkatini çekecek kampanyalarına devam ediyor.

FIAT-Chrysler grubunun satışlar bazında yüzünü güldüren sınırlı isimlerin başında Jeep geliyor. Özellikle Amerika pazarındaki ivmelenmesiyle dikkat çeken bu köklü üretici, Türkiye’deki kampanya fırtınasına aktif katılım sağlayanlar arasında. Bu noktada mayıs ayına özel takas ve kredi kampanyaları kapsamında karşımıza çıkan Jeep Compass, yeni rotalar keşfetmek isteyen otomobil severlerin dikkatini çekecek. 2018 model yılı Compass bazlı duyurusu gerçekleştirilen hamle kapsamında, benzinli versiyonun ön plana çıkartıldığını görüyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep Compass kampanya detayları

Kampanya kapsamında eski aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenlere Compass’ın dört tekerlekten çekişli ve 170 beygir gücündeki benzinli versiyonunda 15 bin TL tutarında takas desteği veriliyor. Kredi kampanyası kapsamında ise 100 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 1,49 faiz oranlı eşit ödemeli kredi alınabiliyor. Jeep, gelmiş geçmiş en çok ödül kazanan SUV olan Grand Cherokee modeline sahip olmak isteyenlere mayıs ayında 250 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faiz oranlı eşit ödemeli kredi imkanı veya yüzde 20’nin üzerinde nakit indirim sunuyor. Bu cazip indirim ile birlikte Jeep Grand Cherokee modeline 590 bin TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Jeep Grand Cherokee buz üstünde hız rekoru kırdı