reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi K20
Xiaomi Redmi K20

Bütçe dostu amiral gemisi Redmi K20, performansıyla nefes kesiyor

Bütçe dostu kelimesini artık çok sık kullanıyoruz. Çünkü Xiaomi, alt marka Redmi ile her cihazını bunun üstüne kuruyor. Redmi K20 de böyle bir model.

Redmi akıllı telefonlar dikkat çekmeye devam ediyor. Ancak biliyorsunuz şimdiye kadar karşımıza hep orta / giriş seviyesi modeller çıktı. Şimdi ise “Killer” kod adlı Redmi K20 geliyor. İşte bu model, yayımlanan resmi bir postere göre kesin olarak gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Artık yüzde 100 kesinleşen bu detay, “bütçe dostu” olacak bir telefon için harika görünüyor. Bu işlemciyle rakibi olacağı güçlü amiral gemilerine göz dikecek telefon, ortaya çıkan AnTuTu sonucuna göreyse hepsini geride bırakacak. Evet bu gerçekten çok ilginç görünüyor. Telefon yapılan paylaşıma göre AnTuTu’dan tam 458.754 puan alıyor. AnTuTu’nun mevcut liderlerinden Xiaomi Mi 9 ise 370 bin civarlarında geziyor. Bu açıdan Snapdragon 855’ten sonuna kadar yararlanacak gibi duran telefon, performansıyla gerçekten nefes kesiyor.

Xiaomi Redmi K20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi K20 hakkında başka bilgiler de var

Bu bilgiler firmadan gelmiyor. Ancak sızıntılara göre K20 modeli 6GB+64GB, 6GB+128GB ve 8GB+256GB seçeneklerini taşıyor. Fiyatının 300 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilen akıllı telefon, Pocophone F1’in yarattığı etkiyi yaratacak izlenimi oluşturuyor. Merakla beklenen modelin, K20 Pro isimli bir versiyonu da yolda. Ancak bu konuda kafalar oldukça karışmış durumda. Bu model farkını gövdeden çıkan bir ön kamera ile koyabilir deniyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus 7 Pro için yapılan ilginç sağlamlık testi