reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo Giulietta

Dizel otomatik Alfa Romeo Giulietta, sınırlı sayılarla kampanyada

Yaza giriş için kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışacak olan Alfa Romeo Giulietta, dizel otomatik kombinasyonuyla uygun fiyatı bir arada sunuyor.

Alfa Romeo, Giulietta modeli için Mayıs ayı sonuna kadar birden fazla alım fırsatı sunuyor. Giulietta’nın zengin donanımı ile dikkat çeken “Super” versiyonu, 15 bin TL’lik indirim fırsatına ilaveten, 8 bin TL’lik hurda teşviki ile birlikte 136 bin 900 TL gibi piyasa şartlarına göre oldukça iddialı bir fiyat ile satışa sunuluyor. Alternatif olarak tüm Giulietta versiyonlarında 50 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi imkanı da bu süreçte değerlendirilebilecekler arasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alfa Romeo Giulietta donanım bazında neler sunuyor?

Sınırlı sayıda geçerli olacak bu Giulietta modellerinin kaputlarının altına çok fazla yabancı sayılmayız. Bu noktada 120 beygir güç üreten 1.6 litre dizel motor ve çift kavrama otomatik vites kombinasyonunun Giulietta Super versiyonunda kullanıldığını görüyoruz. Türkiye pazarının en sevilen bu kombinasyonunun üzerine krema niteliğini taşıyacak eklemeler ise şüphesiz donanım çatısı altında olacak. Listede öne çıkanlara baktığımızda; çift bölge otomatik klima, ön ve arka park sensörleri, yan ve perde hava yastıkları, otomatik katlanır yan aynalar, karanlık ve yağmur sensörleri, bi-xenon ön farlar ve far yıkama sistemi, 17 inç alaşımlı jantlar gibi pek çok güvenlik, konfor ve tasarım öğesinin standart olarak sunulduğunu görüyoruz.

İlginizi çekebilir

2019 Jeep Renegade