reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulietta makyajlandı [Video]

Alfa Romeo 2017 model yılına hazırladığı Giulietta’yı görücüye çıkardı. Ufak tefek tasarım değişikliklerine uğrayan yeni Giulietta, işi epey zor da olsa C segmentinde rol çalmaya geliyor.

İlk bakışta fark edilebilen yenilikler arasında enine çigili ızgara yerine bal peteği ızgara tasarımı, koyu renge boyanan tampon altları ve yeni jant seçenekleri yer alıyor. Onun dışında bildiğimiz Giulietta tasarımını koruyan otomobilde salyangoz tipi far tasarımından yine vazgeçilmemiş. Her şeye rağmen İtalyan farkının hissedildiği gövdeye nazaran hep bir ezgin bırakılan iç mekan çok az da olsa değişime uğramış durumda. İtalyan üreticinin “Alfa Performance” adını verdiği özellikle gelen yeni navigasyon ekranı, Alcantara döşeme ve metal pedal seti bunlardan bazıları.

Kaputun altında 1,6 litre benzinli motor ile 1,4 litre ve 2,0 litre dizel motor seçenekleri barındıran otomobilin en performanslı Veloce versiyonu 240 beygir güç üretiyor. 2017 Alfa Romeo Giulietta’nın Türkiye fiyatı ne olur bilemiyoruz ancak Avrupa pazarında baz model için açıklanan fiyat 22.200 euro.

VİDEO