reklamı kapat

POPÜLER

Alfa Romeo

Dizel otomatik Alfa Romeo Giulietta için dikkat çeken yıl sonu kampanyası

FIAT grubunun yıl sonu kampanyaları arasından sıyrılmaya çalışan Alfa Romeo, dizel otomatik kombinasyonlu Giulietta ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Yıl sonu kampanları arasında kullanıcıların dikkatini çekmek için güzel bir hamleyle karşımıza çıkan Alfa Romeo, kompakt sınıfdaki temsilcisi Giulietta için Aralık ayı boyunca geçerli olacak cazip bir kampanya devreye alıyor. Kampanya dâhilinde, 1,6 litrelik Multijet II turbo dizel motor ve TCT çift kavramalı otomatik şanzımana sahip Alfa Romeo Giulietta Progression, 139 bin 900 TL fiyatla satışa sunuluyor. Alfa Romeo Giulietta, Aralık ayında yarısı peşin, geri kalan yarısı 2 bin 780 TL aylık taksitle satın alınabiliyor.

Stelvio da içinde

Açıklanan kampanyanın detaylarına baktığımızda dizel otomatik Giulietta yarısı peşin, geri kalan yarısı 2 bin 780 TL aylık taksitle ya da 50.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli faizsiz kredi seçeneğiyle de satın alınabiliyor. Marka tarihinin SUV sınıfındaki ilk temsilcisi konumunda olan Stelvio’yu satın almayı hedefleyen otomobil tutkunları için de değerlendirilebilecek bir madde söz konusu. Aralık ayına özel olarak devreye alınan kampanyada yüzde 10 indirim ve 250 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli, 0,99 faizli kredi fırsatı sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Alfa Romeo Stelvio- Volvo XC60 macerası