reklamı kapat

POPÜLER

Jeep Compass

SUV almayı düşünenler için Jeep Compass merkezli ilgi çekici kampanya

Koronavirüs sürecinde ilgi çekici hamleler devam ediyor. Jeep Compass ve ailenin diğer üyelerinde faizler sıfırlanırken, ödemeler 3 ay erteleniyor.

Belirli aralıklarla modellerinde kampanya kozlarını oynan üreticiler, Koronavirüs sürecinde bu hamleler daha sık ve ilgi çekici şekilde hayata geçiriyor. Türkiye pazarına girdiği ilk günden itibaren ilgi gören isimlerden birisi olan Jeep Compass da, SUV almayı düşünenler için ailenin en erişilebilir ismi olmaya devam ediyor. Jeep de mayıs ayında Compass modeli için ayrıcalıklı bir kampanya sunuyor. Kampanya doğrultusunda, Jeep Compass modellerinde 100 bin TL için 15 ay vadeli sıfır faizli ve 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep Compass arazi dinamiklerinin yanında günlük kullanım için de ihtiyaçları karşılıyor

Kampanyanın kredi kısmını tercih etmek istemeyenler için de ekstra bir formül var. Kullanıcılar B şıkkında 10 bin TL nakit indirimi kampanyasından yararlanabiliyor. Jeep’in özgün tasarımını teknolojiyle birleştiren Compass Limited modelleri, Apple CarPlay Destekli 8,4” UConnect Multimedya Sistemi, ısıtmalı koltuklar ve direksiyon, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, geri görüş kamerası, elektrikli bagaj kapağı gibi teknolojik özellikler ve 18″ alaşımlı jantlarıyla satışa sunuluyor. Jeep Compass’ta ayrıca buz çözme özellikli dış dikiz aynaları, pasif giriş / anahtarsız çalıştırma, 40/20/40 bagaja açılan katlanabilir arka koltuk, kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir bagaj tabanı ve ön yolcu koltuğu altında saklama gözü gibi fark yaratan özellikler var. Compass Türkiye’de 369.900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

İlginizi çekebilir

Efsanenin pickup formuyla macera baştan başlıyor; Jeep Gladiator