reklamı kapat

POPÜLER

2020 Jeep Compass

Jeep’ten ödemeleri 2021’de başlatan dikkat çekici kampanya

Kullanıcılara ciddi bir ödeme kolaylığı sunan Jeep, temmuz ayı itibarıyla devreye aldığı hamleyle araç sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekebilir.

Koronavirüs süreci sonrası tekrar eski eğrilerini yakalamak isteyen üreticiler özellikle son birkaç ayda kampanya hamlelerine hız vermiş durumda. İstisnasız hemen her markanın rozetini gördüğümüz bu kampanya adımlarına Jeep de dahil olmuş durumda. Temmuz ayında yeni maceralara adım atmak isteyenlere özel bir kampanya devre alan marka, kullanıcılara çok ciddi bir ödeme kolaylığı vadediyor. Ay boyunca Compass ve Renegade satın alacak kişiler araçlarına hemen sahip olurken; ödemelerine 2021’de başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep kampanyasından detaylar

Kampanya kapsamda Renegade modelinde, 100 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi imkanı kullanıcılarla buluşurken, ödemeler Ocak 2021’de başlıyor. Üstelik kampanya kapsamında daha alt tutarlarda kredi kullanmak isteyenler, kendileri için en uygun ödeme planını da belirleyebiliyorlar. Hayallerinin rotasını Compass ile keşfetmek isteyenler ise maksimum 150 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi imkanından faydalanıyorlar.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo