reklamı kapat

POPÜLER

Fiat Egea

Fiat Egea sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sunan önemli kampanya

Doblo ve Fiorino Panaroma modelleriyle birlikte Fiat Egea ailesini içerisine alan kampanya, araç sahibi olmayı düşünenlerin ilgisini çekecek.

Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından birisi olan Fiat, temmuz ayında da kampanyalarıyla tüketicinin yanında olmayı amaçlıyor. Geniş ürün yelpazesiyle 2020 yılının ilk 6 ayında pazar lideri olan marka, kamu bankalarıyla olan iş birliğiyle Temmuz ayında iddialı bir satış kampanyasını hayata geçiriyor. Kamu bankalarınca uygulanan “Yerli üretime özel taşıt kredisi paketi” ile “İyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı” felsefesiyle geliştirilen Fiat Egea model ailesi, Doblo ve Fiorino Panaroma modelleri kampanya kapsamında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Egea için ödeme kolaylığı

Markadan yapılan açıklamaya göre; Egea model ailesi, Doblo ve Fiorino Panaroma modelleri 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0,64 faiz ile satın alınabiliyor. Kampanya kapsamında Egea içinse ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Uzun süredir satış adetleriyle markasının yüzünü güldüren Egea ailesine sahip olmak isteyenler ilk ödemeyi 6 ay erteleme fırsatından bu kampanya kapsamında faydalanabilecek.

İlginizi çekebilir

Yenilikleriyle premium sınıfa meydan okuyan Volkswagen Touareg