reklamı kapat

POPÜLER

Fiat

Fiat Professional’dan araç sahibi olmak isteyenlere ekim ayı kampanyası

Ailenin ticari araç departmanı Fiat Professional, ekim ayı boyunca uygun alım seçenekleri ve faizli kredilerle kullanıcıları bekliyor.

Binek sınıfının yanında ticari sınıfta da çok ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Fiat, araç sahibi olmak isteyenler için kapsamlı kampanya hamlelerini sürdürüyor. Markanın ticari araç ayağı olan Professional, Ekim ayında da uygun alım seçenekleriyle kullanıcıların karşısında olacak. Kampanya kapsamında Doblo, Fiorino ve Pratico’lar avantajlı kredi imkanları ile yeni sahiplerini bekliyor.

2020 Fiat Doblo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Professional kampanyasından detaylar

Fiat Professional’ın Tofaş’ta üretilen üç modeli; 60 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor. Ducato sahibi olmak isteyenleri ise Ekim sonuna kadar 100 bin TL için 15 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı bekliyor.Ticaretin ustaları; ay boyunca Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 60 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. Türkiye’nin hem binek hem de ticari araç üreten tek otomotiv fabrikası TOFAŞ, 25 yılı aşkın geçmişe sahip Ar-Ge merkeziyle mühendislik ihracatı da yapıyor. Bugüne kadar Doblo, Fiorino ve son olarak Egea gibi ülke ihracatına ciddi katkılar sunan modellerin ürün geliştirme çalışmalarında önemli rol üstlenen Tofaş Ar-Ge, FCA (Fiat Chrysler Automobiles) dünyasındaki bir çok farklı modelin mühendislik çalışmalarında da sorumluluk üstleniyor.

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler