reklamı kapat

POPÜLER

Fiat Professional’dan Koronavirüs sürecinde ertelemeli kampanya hamlesi

Binek sınıfın ardından ticari araçlar için de kampanya hamlesini devreye soka Fiat Professional, ödemede kolaylık sağlayacak.

Koronavirüs, salgınında yaşanan özel durumdan ötürü bayilerini online ortama taşıyan Fiat, sürecin en aktif isimlerinden birisi oldu. Model yılı gözetmeden ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunan, garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzatarak bakım sürelerini 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esneten marka, satış ve satış sonrası hizmetleriyle tüketicinin yanında olmayı sürdürüyor. Ticari araçlar departmanı olan Fiat Professional, Mayıs ayında cazip ödeme koşulları ve kredi erteleme imkanları sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat ticari araç ailesinin hepsinde bir kampanya karşımıza çıkıyor

Fiat Professional’ın mayıs ayı satış kampanyasında, Koç Kredi (KFK) ayrıcalığıyla tüm Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 60 bin TL’ye 15 ay boyunca yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Üstelik, 3 ay erteleme imkanı sağlanan krediyle konfora, güvenliğe, teknolojiye ve tasarıma herkes ulaşabilsin diye çalışan marka, “işleri değil, ödemeleri erteliyor”. Markanın kampanyasında ayrıca; 4 bin TL’ye varan nakit indirimi meraklılarını bekliyor. Doblo ve Fiorino Combi modellerinde sağlık ve emniyet çalışanlarına özel yüzde 3 indirim sağlıyor. Ducato modelleri için de 60 bin TL’ye 15 ay boyunca yüzde 0,59 faiz oranlı kredi avantajı sunuluyor. Ducato için sunulan avantajlar arasında ek olarak, 2 bin TL’ye kadar nakit desteği de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Citroen’in dikkat çeken en yeni modeli 2020 C3