reklamı kapat

POPÜLER

Fiat cephesinden Autoshow'a özel kampanya 

Fiat cephesinden Autoshow’a özel kampanya 

Fiat, Eylül ayında da Autoshow’a özel kampanyalar ile tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. İşte dikkat çeken kampanyanın detayları.

Autoshow 2021, Fiat standında sergilenmekte olan Egea Alesi, Panda ve 500 Cabrio “Dolcevita”, markanın online satış kanalı online.fiat.com.tr üzerinden konfigüre edilerek rezerve edilebilecek. Fiat standını ziyaret eden kullanıcıların, araçların yanında hediye paketleri ile karşılanacağı kurguda; ziyaretçiler paketleri tıkladıklarında açılan pencereden kendilerine özel tanımlanmış bir kod yardımı ile dijital fuar süresince devrede olacak

“Şimdi Al, 2022’de Öde” kampanyasından ve fırsatlardan yararlanabilecekler. Autoshow’a özel bu kampanya, sadece online.fiat.com.tr’de geçerli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de de en çok satan ticari Fiat Ducato oldu

Ducato ülkemizde van, kamyonet ve minibüs modelleri ile satışa sunuluyor. Professional Ailesi’nin güçlü üyesi, Euro6d’ye uygun 140 HP ve 160 HP güçlerindeki iki çevreci motor seçeneği ve manuel şanzımanın yanı sıra tork konvertörlü 9 ileri otomatik şanzımanla satışa sunuluyor.

Ducato her işe uygun çözümler sunarken, kullanıcısına işletme avantajı, yolcularına konfor sağlıyor.

İlginizi çekebilir

Skoda Octavia çarpışma testi