reklamı kapat

POPÜLER

Jeep, 80 Yıl Özel versiyonlarıyla Autoshow için hazır

Tüm otomobil meraklılarının uzun zamandır beklediği 2021 Autoshow Türkiye için Jeep cephesi özel versiyonlar sergiliyor.

Jeep, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından bu yıl ilk kez online olarak düzenlenen Autoshow Mobilite Fuarı’nda yerini aldı. 80 yaşındaki marka, köklerine sadık kalınarak tasarlanan online standında; markanın tarihindeki en önemli ve ikonik modellerinen biri olan; Willys’den devraldığı mirası 4X4 performansı ve ileri teknolojiyle birleştiren Wrangler’ın yanında; gelmiş geçmiş en kabiliyetli küçük SUV Renegade ve haziran ayında Türkiye lansmanı gerçekleştirilen, Compass’ın 80. Yıl özel versiyonunu sergiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep Marka Direktörü Özgür Süslü, “Autoshow’a özel tasarlanan standımızda; Wrangler, Renegade ve Compass modellerinin 80 Yıl Özel versiyonlarını sergiliyoruz. Wrangler 80. Yıl özel rengi ‘sarge’ yeşiliyle standımızdaki yerini alıyor. Tüm modellerimiz, yarı parlak granit kristal vurgularla zenginleştirilen “80. Yıl” logosu, 18 inçlik jantlar, gövde rengi hard top, tungsten dikişli ve “80. Yıl” logosuna sahip özel koltuk döşemeleri ile şık ve aynı zamanda markamızın ruhunu yansıtan görünümlerinden taviz vermiyor.

Jeep Compass özel rengi ile sergileniyor

Kompakt SUV’miz Renegade, siyah renkli 80 Yıl Özel Versiyonuyla,haziran ayında lansmanını yaptığımız Compass’ı ise çok beğenilen urban yeşil gövde rengiyle meraklılarını bekliyor” dedi. Fuar hakkında tüm gelişmeler LOG.com.tr’de olamaya devam edecek.

İlginizi çekebilir

T-Roc R