reklamı kapat

POPÜLER

Jeep, Harley tutkunlarını alevli Renegade ile selamladı

20 Haziran 2016

Harley-Davidson sürücülerinin buluştuğu meşhur H.O.G. Rally etkinliği bu yıl 25. kez düzenleniyor. Şu sıralar Slovenya’da devam eden festival tadındaki etkinlik birbirinden seksi Harley’lerin yanında bir o kadar ateşli bir misafiri daha ağırlıyor. Etkinliğe üst üste üçüncü kez sponsor olan Jepp, Harley tutkunlarını özel bir Renegade modeliyle selamlıyor.

Garage Italia Customs tarafından yorumlanan ve “Hell’s Revenge” adını taşıyan Renegade modeli, H.O.G.’a özel alevli gövde tasarımıyla dikkat çekiyor. Özellikle 70’lerin sonunda harlanan alevli motosiklet depo tasarımı, cehennemin intikamını almaya gelen Jeep’in de ilham kaynağı. Bunun için 30 yıl geriye gitmek veya yerin yedi kat altına inmek yarine yazın sahillerimizi ziyaret etselerdi yeterdi gerçi. Jeep’in de alevli şorta karşı bir sempatisi olduğu bariz.

Mat boya üzerine parlak alev deseni ve özel bir transparan tabakayla kaplandığı belirtilen gövde tasarımı içeride de devam ediyor. Ön konsolu kaplayan desene deri paneller ve kot kumaşla kaplı koltuklar eşlik ediyor. Deri ceket, kot pantolon ve motosiklet ateşi gerçekten iyi harmanlanmış.

Hafta sonu etkinliğin açılışını yapan Jeep Renegade Hell’s Revenge özel versiyonun elbette satışa çıkması beklenmiyor.

YORUMLAR