reklamı kapat

POPÜLER

Koronavirüs; Hyundai de “kapıda satış” sürecine dahil oldu

Koronavirüs sürecinde araç satın almak isteyen kullanıcılara farklı opsiyonlarla yardımcı olan isimlerden Hyundai, yeni bir hamleyle karşımızda.

Hyundai, Koronavirüs dönemindeki hizmetlerine bir yerinisi daha ekliyor. Son dönemlerde farklı markalardan da gördüğümüz satış uygulamasının bir benzeri, “Hyundai Kapınızda” adlı projeyle Koreli üreticide cevap buluyor. Kullanıcılar istediği model için evlerinden çıkmadan tüm işlemleri gerçekleştirebiliyor. Bu hamleyle birlikte banka işlemleri dahil tüm evrak süreçleri, markanın yetkili satıcıları tarafından gerçekleştirilecek. Trafik tescil ve ruhsat işlemleri tamamlanan araç, sahibine çekici ile teslim edilecek. Tüm bu işlemlere ek olarak, dezenfeksiyon da ücretsiz bir şekilde yapılacak. Satış danışmanları, hizmet esnasında maske ve eldiven kullanarak hem kendi hem de müşterilerin sağlıklarını ön planda tutacak ve sosyal mesafeyi de koruyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai yeni uygulamarla sürece çözüm sunmaya devam edecek

Nisan’da başlatılan “Şimdi Al Daha Sonra Öde” satış imkanı ise Mayıs ayında da devam edecek. İstediği modeli hemen teslim alan müşteriler, kredi ödemelerini 3 ay sonra ödemeye başlayacaklar. Satış sonrasındaki hizmetlerini de sürdüren marka, 1 Mart-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında garantisi biten binek araçların garanti kapsamındaki ücretsiz onarımlarını, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatmıştı. Bu uygulama ay sonuna kadar devam edecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel; “Projemiz sayesinde artık yeni bir Hyundai modelini satın almak için çok fazla zaman harcamaya ve banka işlemleriyle uğraşmaya gerek kalmayacak. Hatta, satış öncesi yeni modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve test etmek isteyen müşterilerimize de bulundukları yerde sürüş imkanı sağlayacağız. Elbette sosyal mesafeye ve hijyene de fazlasıyla önem veriyoruz. Önümüzdeki süreçte Hyundai Assan ailesi olarak değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için ek uygulamalarımızı ve hizmetlerimizi de devreye almayı planlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

İlginizi çekebilir