reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai pickup

Hyundai’nin merakla beklenen pickup modeli gövdesiyle karşımızda

Yaklaşık 1,5 yıldır otomobil gündemini meşgul den Hyundai pickup modeli Santa Cruz için adım adım sona yaklaşıyoruz. Sızdırılan fotoğraf da bunun en net kanıtı.

Konsept aşamasında gelen ilginin ardından marka içerisinde alınan kararın ardından seri üretimine yeşil ışık yakılan Hyundai pickup modeli Santa Cruz için geri sayım devam ediyor. Test sürecinde sık sık kamuflajlı olarak kameralara yakalanan model bu kez çok daha fazla detay içeren bir sızıntıyla karşımızda. Kısa sürede dış basında da yankı bulan bu sızıntıda aracın gövdesini gösteren bir fotoğraf karşımıza çıkıyor. Instagram’da cars_secrets tarafından paylaşılan görselde taşınan bir Santa Cruz gövdesi karşımıza çıkıyor. Bu görseller, aynı zamanda seri üretim modelin 2015’teki orijinal konseptten oldukça farklı görüneceğini de doğruladı. En büyük beklenti olarak önümüzde duran arka kapıların Mazda Rx-8’de olduğu gibi “Suicide” tipi olması da tamamen ortan kalmış gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai pickup projesinden beklentiler

Avrupa pazarına sunulma süreci de merak edilen Santa Cruz’un buradaki temel etmeni motor seçeneği olacak. Giriş seviyesinde 185 beygir güç ve 241 Nm tork üreten 2,4 litrelik üniteyle birlikte 2.0 litrelik hacmiyle 235 beygir güç ve 352 Nm tork üreten opsiyon da beklentiler arasında. Amerika’da üretilecek olan modelin 2020 içerisinde resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir