reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Santa Cruz

Merakla beklenen Hyundai Santa Cruz pickup kış testinde görüntülendi

Test sürecindeki kademeli ilerleyişi devam eden Hyundai Santa Cruz, yıl sonuna doğru artık daha net detayları üzerinden yüzünü gösterecek.

Advertisement

2019 itibarıyla iyice ivme kazanan üretime geçme sürecinde Hyundai Santa Cruz ile ilgili gelişmeler de aynı paralelde artmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz kasım ayında kamuflajlı olarak karşımıza çıkan model, artık kış testleri için de limitlerini test etme yolunda. Bunun için artık hemen her üreticinin tercih ettiği Kuzey Kutbu’nun yolunu tutan Santa Cruz, bölgeden gelen ilk fotoğraflarla da kamuflajlarından nispeten biraz daha kurtulmuş şekilde karşımıza çıkıyor. Konsept formunun elde ettiği büyük ilgi ve başarısından ötürü seri üretime geçirilen modelin çizgilerine ne kadar sadık kalınacağı da merak konusu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Santa Cruz 2020 içerisinde tanıtılabilir

Bir önceki fotoğraflarda tasarım çizgileri daha kapalı olan modelin, özellikle ızgara ve ışıklandırma grubu gibi temel parçaları daha net şekilde kendisini göstermeye başlıyor. Arka taraftaki karakter yapısı ise şu anda kelimenin tam anlamıyla perdelerin arkasında. Avrupa pazarına sunulma süreci de merak edilen Santa Cruz’un buradaki temel etmeni motor seçeneği olacak. Giriş seviyesinde 185 beygir güç ve 241 Nm tork üreten 2,4 litrelik üniteyle birlikte 2.0 litrelik hacmiyle 235 beygir güç ve 352 Nm tork üreten opsiyon da beklentiler arasında. Amerika’da üretilecek olan modelin 2020 içerisinde resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir