reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Santa Cruz

Hyundai Santa Cruz pickup; test süreci devam eden model için dikkat çeken proje

2021 itibarıyla tanıtımının gerçekleştirilmesini beklediğimiz Hyundai Santa Cruz pickup, markanın yeni yüzü odağında bir proje üzerinden karşımızda.

2020 yılını çokça kamuflajlı fotoğrafları üzerinden test süreciyle geçiren Santa Cruz için artık son virajları alıyoruz. Konsept olarak tanıtımının gerçekleştirilmesiyle birlikte gelen olumlu geri dönüşlerin ardından üretim bandına taşınma kararı alınan pickup için 2021 yılında somut detayları görmeye başlayacağız. Kullanıcılar tarafında gördüğü ilgi sebebiyle bağımsız tasarımcıların da radarında olan Hyundai Santa Cruz için radarımıza yeni bir proje takıldı. KDesign AG tarafından geliştirilen projenin merkezinde, Güney Koreli üreticinin Palisade ve yeni Santa Cruz modellerinde kullandığı tasarım dilinin bir harmanı karşımıza çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Santa Cruz için masadaki beklentiler

Hyundai ürün gamının amiral gemileri, geldikleri son tasarım dinamikleriyle kelimenin tam anlamıyla sınıf atladı. Premium sınıfta göz kırpan bu çizgilerin Santa Cruz’a da başarılı şekilde yansıtılması, satışların dinamiklerini yukarı tutacak yegane parçalar arasında. Modelin Avrupa pazarına gelip gelmeyeceğini hala bilmiyoruz. Kaputunun altındaki motor seçeneği ihtimallerinde 2,4 litre ve 2.0 litrenin olması, Avrupa’da da Santa Cruz’un satışa sunulabileceğine işaret ediliyor. Aracın bu motorlarla sırasıysa 185 beygir güç-241 Nm tork ve 235 beygir güç-352 Nm tork değerlerine sahip olması bekleniyor. Santa Cruz ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Hyundai Tucson N Line