reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser IE 300

Üst seviye kulak içi kulaklık Sennheiser IE 300 tanıtıldı; işte fiyatı

Ses teknolojilerinde lider isimlerden Sennheiser, CES 2021’i de boş geçmedi. Firmadan Sennheiser IE 300 geldi. İşte detayları;

Sennheiser IE 300, firmanın ürü gamına eklediği kulak içi formundaki en gelişmiş seçeneklerinden. “7mm Extra Wide Band Transducers” temelinde yüksek kalitede / doğrulukta ses verebilen model, 6 Hz – 20 kHz arasında çalışıyor ve frekans tepkisi kulak kanalındaki yankılanmayı azaltmak için özel ayarlanmış durumda. Kutusundan silikon yanında “memory foam” uçlar da çıkan kulaklık, kolay kolay zarar görmeyecek bir kablo ile geliyor ve aynı zamanda üst düzey benzerleri gibi MMCX bağlantı kullanıyor. Bu bağlantı sayesinde yıpranan kabloları değiştirmek kolaylaşıyor. Yakında raflardaki yerini alacak ve Türkiye’de de satılacak modelin yurt dışı fiyatı 299 dolar seviyesinde yer alıyor. Fiyatı elbette düşük olmayan ürün, “odyofil seviyesi kaliteyi normal kullanıya indirgiyor” açıklamasıyla tanıtılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser IE 300 gelişmiş bir seçenek

Ancak CES 2021’de karşımıza çıkan tek kulaklık değil. Fuarda dikkat çekenlerden birisi orijinal M-200 üzerine kurulan yeni V-Moda M-200 ANC olmuştu. Bu model ikonik tasarımı çizgisini devam ettiriyor ve kafa üstü formunu belirliyor. Klasikleşmiş V-Moda tasarımını Bluetooth ve ANC yani aktif gürültü engelleme ile birleştiren yeni kablosuz kulaklık M-200 ANC, kablolu orijinal sürümü gibi 50 mm değil 40 mm sürücüler üzerine kuruluyor.

İlginizi Çekebilir

Sony sonunda drone pazarına adımını attı