reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

V-Moda M-200 ANC

V-Moda M-200 ANC kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

CES 2021 kapsamında dikkat çeken bir kablosuz kulaklık geldi. İkonik kulaklık firmalarından V-Moda imzalı V-Moda M-200 ANC tanıtıldı.

Advertisement

Orijinal M-200 üzerine kurulan yeni V-Moda M-200 ANC, ikonik tasarımı çizgisini devam ettiriyor ve görebileceğiniz üzere kafa üstü formunu belirliyor. Klasikleşmiş V-Moda tasarımını Bluetooth ve ANC yani aktif gürültü engelleme ile birleştiren yeni kablosuz kulaklık M-200 ANC, kablolu orijinal sürümü gibi 50 mm değil 40 mm sürücüler üzerine kuruluyor. Buna rağmen ses performansı ve bass gücü oldukça yüksek olan ürün, şarj için sevindirici şekilde USB-C kullanıyor ve 320 gram ağırlığı bulunuyor. Kablolu orijinal sürüm ise 290 gram seviyesinde yer alıyordu. Burada ağırlığı elbette yerleştirilen pil artırıyor. Özel bir uygulaması bulunan ve buradan ANC düzeyi değiştirilebilen ürün, firmanın açıklamasına göre 20 saat gibi hemen herkese yeterli gelecek bir pil ömrü getiriyor. V-Moda M-200 ANC kablosuz kulaklık, tasarımsal olarak da özelleştirilebiliyor. Aşağıda da görebileceğiniz gibi kulaklığın dışındaki metal plaka farklı tarzlarda / renklerde alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

V-Moda M-200 ANC kablosuz kulaklık dikkat çekmeyi başardı

Orijinal M-200’den 150 dolar daha pahalı olan katlanabilir yapıdaki M-200 ANC, 499 dolardan raflardaki yerini alıyor. Bu modelin aracı isimler aracılığıyla ileride Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

CES 2021 kapsamında gelen başka ürünlerden