reklamı kapat

POPÜLER

HP Elite Wireless Earbuds kablosuz kulaklık

HP Elite Wireless Earbuds kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte detayları

CES 2021 kapsamında HP sadece bilgisayar modelleri tanıtmadı. Firmadan bir de HP Elite Wireless Earbuds kablosuz kulaklık geldi.

Advertisement

HP Elite Wireless Earbuds kablosuz kulaklık, firmanın sürekli olarak büyüyen kulaklık pazarına eklediği son modeli olarak dikkat çekti. Yukarıda görebileceğiniz üzere bir şarj özellikli hazne ile gelen model, Android, iOS, Mac ve Windows cihazlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlanarak bağlantı kurabiliyor. 9.2 mm neodymium sürücüler üzerine kurulan ürün, kulak için formunu benimsiyor ve ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini de beraberinde getiriyor. ANC ve ses konusunda çok gelişmiş özelleştirme seçeneklerine sahip olduğu açıklanan Elite Wireless Earbuds, bağlandığı cihazlar arasında hızlı geçiş yapabiliyor. Kulaklıkları 8 gram, haznesiyle beraber toplam ağırlığı ise 66 gram olan Elite Wireless Earbuds, 15 dakika şarj ile 1.5 saatlik dinleme keyfi getiriyor. Biraz büyük görünen modelin, USB-C üzerinden şarj edilebildiğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Elite Wireless Earbuds kablosuz kulaklık için tüm detaylar henüz verilmiş değil

Örneğin nisan ayında satışa çıkacak modelin kaça satılacağı henüz açıklanmıyor. HP, CES 2021’de yaptığı duyurulara şimdilik genel olarak fiyat vermek kaçınmış gibi görünüyor. Firma sanıyoruz pazarın korona sonrası durumu nedeniyle fiyatları daha sonra açıklayacak.

İlginizi Çekebilir

CES 2021 kapsamında gelen başka ürünlerden