reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser IE 800 S

Fiyatıyla dudak uçuklatan kulak içi kulaklık: Sennheiser IE 800 S

Sennheiser, kulak içi kulaklık modeli IE 800’ün yeni versiyonu IE 800 S’i ses tutkunlarının beğenisine sundu. Akustikte yapılan iyileştirmelerle çok daha kaliteli ses deneyimi vadeden Sennheiser kulak içi kulaklık aynı zamanda tasarımda yapılan iyileştirmeye de sahip.

Sennheiser kulak içi kulaklık modelinde şirketin ekstra geniş bant (XWB) olarak adlandırdığı sürücüsü kullanılıyor. Bu sürücü sayesinde kulak içi kulaklık distorsiyonsuz bir dinleme deneyimi sunuyor.  Ekstra geniş bant (XWB) sürücü sistemi bununla birlikte çok iyi frekans aralığı sunuyor. 7 mm çapında dünyada kullanılan en küçük dinamik kulaklık sürücüsü ve çift odacıklı yalıtım sistemi sayesinde kulaklık, kullanıcıların ayrıntılı bir şekilde müzik dinlemesine imkan tanıyor. Sennheiser’ın geliştirdiği D2CA, yani ikili rezonans sönümleme kabin teknolojisi, seramik konik gövde yapısı, oval şekilli kulak silikonları ve kablo tasarımıyla fark yaratıyor. İkili rezonans sönümleme kabin teknolojisi ile oluşabilecek harmonik bozulma minimuma indirgeniyor. Böylece müzik dinlerken kulağınıza en doğal ve gerçekçi ses iletimi yapılıyor.

Sennheiser IE 800 S fiyatı

Seramik yapılı gövde ile istenmeyen gövde içi rezonans minimum düzeye indirgeniyor. Böylece yine en doğal ve gerçekçi ses iletimi yapılmış oluyor.  Oval şekilli silikonlar kulağa en rahat şekilde otururken,  konik gövde üzerindeki ızgara yapı hem silikonun kirlenmesini engelliyor hem de aynı kirin kulaklığın iç kısmına girmesini ve kulaklığa zarar vermesini engelliyor. Almanya’da üretilen kulaklık bu ay yurt dışında 999,95 dolardan satışa sunulacak.