reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser CX 6.00BT
Sennheiser HD820

Uygun fiyata kulak içi kablosuz kulaklık: Sennheiser CX 6.00BT

Sennheiser, yeni kablosuz kulaklığı CX 6.00BT’yi müzik tutkunlarının beğenisine sundu. Apple’ın AirPods ve Beats X kablosuz kulaklıklarına rakip olarak geliştirilen kulaklık dahili mikrofona, üç adet tuşun yer aldığı kumandaya ve 6 saate varan pil ömrüne sahip.

Ayrıntılı yüksek ve bas seviyesi sunan kulaklık Qualcomm’un aptX desteği sayesinde güçlü bir ses sinyali üretiyor. aptX HD desteğiyle Bluetooth akışında ses kalitesinin daha iyi olmasını sağlayan kulak içi kulaklık, aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor. Telefonlar ve bilgisayarlar arasında geçişte kolay bağlanabilirlik sunan kulaklık 6 saate kadar çalma süresi vadediyor. 1,5 saatte şarj edilebilen (hızlı şarj destekli) kulaklık 10 dakika şarj edildiğinde 2 saate varan oynatma süresi sunuyor. Dört farklı kulaklık parçası yardımıyla konforlu bir müzik deneyimine sahip kulaklıkta Bluetooth 4.2 bağlantısının kullanıldığını belirtelim. Bu ay piyasaya sunulacak kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise 100 dolar olacak.

Ses performansını en üst noktaya taşıyan kulaklık: Sennhesier HD 820

Sennheiser, kulak içi kulaklığı haricinde HD 800’ün yerine tasarladığı HD 820 modelinin de duyurusunu gerçekleştirdi. Gorilla Glass’tan üretilen disklere sahip olan kulaklık rezonansı en aza indirgeyen bir tasarıma sahip. Sunduğu ses kalitesiyle en üst düzey ses performansı vadeden kulaklık yaz başında piyasaya sunulacak. Kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise 2.400 dolar olacak.