reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser IE 900
sennheiser
sennheiser

Satış fiyatıyla dudak uçuklatan amiral gemisi kulak içi kulaklık: Sennheiser IE 900 [Video]

Sennheiser amiral gemisi kulak içi kulaklığını tanıttı. Sennheiser IE 900 olarak adlandırılan IE 800S modelinin üstüne konumlanıyor.

Odyofil olarak tabir edeceğimiz ses tutkunlarının beklentileri doğrultusunda geliştirilen kulaklık kablolu bir tasarımla geliyor.

7 nm’lik sürücülerin tercih edildiği kulaklıkta tamamen yeni X3R dönüştürücüsü bulunuyor. Her bir kulaklık, Almanya’nın Wedemark şehrinde uzman bir ekip tarafından üretiliyor. Alüminyum malzemesinden üretilen kulaklıktan en iyi kaliteyi elde edebilmek için şirketin sağ ve sol kulaklıkları elle eşleştirdikleri belirtiliyor. Otoriteler distorsiyonsuz bir ses performansı sunan kulaklığın piyasadaki en iyi kulak içi kulaklık olacağını düşünüyor. Kulaklığın kutu içeriğinden 3.5 mm altın kaplama konnektöre sahip standart bir kablo, 4.4 m ve 2.5 mm dengeli kablolar da çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kutu içeriğinde bunun haricinde ayarlanabilen kulak kancaları ve üç farklı boyutta silikon ve hafızalı kulak uçları da yer alıyor. Her güzel bir şeyin bedeli var misali Sennheiser IE900’ün satış fiyatı dudak uçuklatacak cinsten.

Sennheiser IE 900 satış fiyatı ne kadar?

Yurt dışındaki satış fiyatı 1.300 dolar olan kulaklık ne yazık ki herkese hitap etmiyor. Kulaklığın Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı henüz belli olmasa da 11.000 ila 13.000 TL arasında bir rakama satışa sunulmasını bekliyoruz.

İlgili video

Kulaklığın tanıtım videosu