reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Accentum True Wireless

Kulak içi formundaki Sennheiser Accentum True Wireless tanıtıldı

Kısa süre önce kulak içi formundaki Sennheiser Accentum True Wireless kablosuz kulaklık modeli resmi olarak lanse edildi.

Kulak içi formundaki Sennheiser Accentum True Wireless kablosuz kulaklık modeli, üç farklı renkte hazırlanmış ve 199 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. 7mm’lik dinamik sürücüler üzerine kurulan ürün, birçok rakibi gibi hibrit aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip ve burada bir şeffaflık modu da sunuluyor. Bağlantı için Bluetooth 5.3 kullanan Bluetooth LE Audio ile Auracast destekli ürün, tek olarak 8 saat, hazne ile beraberse toplamda 28 saatlik bir kullanım getiriyor. 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik dinleme ömrü kazanan kulaklık, raflara 21 Mayıs tarihinde çıkarılacak ve ileride Türkiye’de de satılacak. Firmadan bundan ise önce güçlü özelliklere sahip kafa üstü formunda kablosuz kulaklık modeli Sennheiser Accentum Wireless gelmişti. Hatırlamak adına kafa kısımları rahat taşıma içi hareketli üretilen model, firmaya göre yüksek konfor sunuyor ve uzun ömürlü sağlam malzemeler üzerine kuruluyor. 180 dolarlık fiyat etiketine rağmen 380 dolarlık Momentum 4 ile benzer bir ses performansı sunduğu iddia edilen ürün, ANC yani aktif gürültü engelleme sistemine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkili gürültü engelleme sistemi hibrit yapıda çalışan ürün, 37 mm dinamik sürücüleri merkeze alıyor ve bağlantı tarafında Bluetooth 5.2 kullanıyor. Destekli cihazlarda 576 kbps seviyesine kadar çıkış yapılabilen aptX HD desteği eksik edilmeyen ve aynı zamanda AAC ve SBC destekleri de olan Accentum Wireless, 50 saat gibi çok iyi bir batarya ömrüyle geliyor. 10 dakikalık şarj ile 5 saatlik kullanım ömrü kazanan Accentum Wireless kablosuz kulaklık modeli, istenirse USB-C üzerinden kablolu olarak da kullanılabiliyor.

Sennheiser Accentum True Wireless yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli