reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Türkiye

Xiaomi Türkiye, indirimler ile resmi sitesi üzerinde satışa başladı

Xiaomi Türkiye, geçtiğimiz günlerde bilgisini verdiği gelişmeyi gerçeğe dönüştürdü ve “Mishoptr” yerine kendi sitesinde satışa başladı.

Xiaomi Türkiye biliyorsunuz Mishoptr üzerinde uzun zamandır satış yapıyordu. Firmanın bir de resmi ana sitesi vardı. Görünüşe bakılırsa bugün itibarıyla Mishoptr kapatıldı ve direkt olarak ana siteden satış başladı.

Direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz sayfada, firmanın Türkiye’ye resmi olarak garantili şekilde getirdiği hemen hemen tüm ürünler satılıyor.

Bu yeni dönüşüm ışığında şirket bir Xiaomi Alışveriş Festivali de başlatmış durumda. Aktarıldığı kadarıyla 11-20 Mayıs tarihleri arasında sürecek festival kapsamında güzel indirimler ve hediyeler olacak.

Firmanın Alışveriş Festivali kapsamında yaptığı indirimler ve sattığı ürünlere ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden birçok üründe indirim görünüyor.

Güncelleme: Konu hakkında firmadan şu resmi açıklama geldi:

“Xiaomi Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı İrfan Öztürk, Mishoptr.com sayfasında yapılan satışların artık Mi.com üzerinden de devam edeceğini belirterek “Xiaomi, hem satış hem de müşteri memnuniyeti açısından Türkiye’nin bir numaralı akıllı telefon markası olmayı taahhüt ediyor.

Bu kapsamda ürünlerimizin erişilebilirliğini ve genel müşteri deneyimini iyileştirmek için Mi.com üzerinden online satış yapmaya başladık. Geniş akıllı telefon, aksesuar ve akıllı cihaz yelpazemizi Türk tüketicilerimize Xiaomi Türkiye garantisiyle Mi.com’da sunmaya devam edeceğiz dedi”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Türkiye pazarına çok büyük önem veriyor

Firmanın artık Türkiye’de bir akıllı telefon fabrikası da var. Şirket bu fabrikada alt marka Redmi’nin 9C isimli giriş seviyesi telefonunu üretiyor.

Firma biliyorsunuz geçtiğimiz haftalarda POCO X3 Pro ve POCO F3 modellerini resmi olarak Türkiye’ye getirdi. Kısa süre önce ise Mi 11 ve Mi 11 Lite modellerinin Türkiye satışına başlandı.

Yakında ise arkasında bir ekran yer alan Mi 11 Ultra modelini Türkiye pazarında satılacak gibi görünüyor. Ancak bunun için ciddi bir süre beklemek gerekebilir.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın