reklamı kapat

POPÜLER

airdroid

Android’in en iyi dosya paylaşım uygulaması nihayet iOS’te

Android platformunun en başarılı dosya transfer uygulaması AirDroid, iOS platformuna geliyor. Uygulama, cihazlarınız arasında her türlü dosya formatını kablosuz olarak aktarmaya imkan sağlıyor.

150’den fazla ülkede milyonlarca insanın dosya paylaşmasına yardımcı olan uygulama, iPhone veya iPad’e Windows, Mac veya web’den; kablosuz, ücretsiz erişmeye ve düzenlemeye olanak tanıyor. Wi-Fi veya hücresel şebeke desteği haricinde dosyalar Bluetooth aracılığıyla da aktarılabiliyor. Apple’ın yeni fotoğraf formatı HEIC’ye (High Efficiency Image Format) de destek veren uygulama saniyede 20 MB’a kadar veri aktarımı için Wi-Fi bağlantısından yararlanıyor. Tüm dosyaları bir tarayıcıda yönetmek de mümkün. Uygulamanın sunduğu bu özellik sayesinde masaüstüne farklı bir uygulamanın yüklemesine ihtiyaç duyulmuyor.

AirDroid uyumlu modeller

Ücretsiz olarak indirmeye sunulan AirDroid, iOS 9 ve üzeri işletim sistemi yüklü iPhone, iPad ve iPod touch modelleriyle uyumlu. Uygulamanın iOS ve Android versiyonlarını haberin devamındaki bağlantı linki üzerinden indirebilirsiniz.