reklamı kapat

POPÜLER

My File Explorer ile dosyalarınızı iTunes kullanmadan aktarın

App Store’un hayatı kolaylaştıran uygulamaları saymakla bitmez. My File Explorer da onlardan biri. iOS platformunda yer alan My File Explorer uygulaması, kullanıcıların iOS’li cihazlarındaki fotoğraf ve videoları, iTunes kullanmadan kolayca bilgisayara aktarmalarına olanak sağlıyor.

iCloud veya iTunes kullanmak istemeyen kullanıcılar için geliştirilen uygulamada buna ek olarak dosya aktarımı ve saklaması da yapılabiliyor. Özellikle büyük boyutlardaki fotoğraf ve videoları bilgisayarlara aktarmaya yarayacak uygulama, zip, unzip, unrar, dosya ve klasör saklama, taşıma, kopyalama, pdf ve resim gösterme gibi işlemlerin üstesinden kolayca geliyor. Dosya aktarımı yapılabilmesi için internet şartı olmadan cihazın ve bilgisayarın aynı kablosuz ağda olması gerekiyor. Kullanıcılar, cihaz ile bilgisayarı aynı kablosuz ağa bağladıktan sonra uygulamada yazan adresi bilgisayarlarındaki tarayıcıya yazıyor. Dosya aktarımı işlemlerini iTunes veya iCloud’a ihtiyaç duymadan rahatlıkla yapabiliyor. Uygulamada, bulut depolama servisi Dropbox, Bluetooth üzerinden iPhone, iPad/iPad mini ve iPod touch arası dosya transferi ve e-posta ile gelen ekli dosyaları uygulama ile açma özellikleri de yer alıyor.

My File Explorer

FİYAT
Ücretsiz*

BOYUT
12,2 MB

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/my-file-explorer/id571929068

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
My File Explorer

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“My File Explorer ile dosyalarınızı iTunes kullanmadan aktarın” için 5 cevap

 1. Kaan dedi ki:

  Fotoğraf ve videolar itunes olmadan ve uygulama kullanmadan aktarılabiliyordu zaten. Gereksiz bir program bence.

 2. Mesut Turan dedi ki:

  @kaan fotoğrafları nasıl aktarıyorsun uygulamasız ?

 3. furkan dedi ki:

  sorun ıpad den pc ye aktarım degıl kııı. zaten tut cek surukle pc ye bırak oluyor. programa gerek yok. sız bana pc den mınıye nasıl atacagız ondan haber verın yaaa. aldıgıma bın pısmn oldum yaa 🙁

 4. Napcan ismimi dedi ki:

  Tongbu , iTools , ifunbox , falan kullan fotoğraftan tut müziğe videoya uygulamaya zil sesine kadar atarsin

 5. furkan dedi ki:

  2 yıl sonra gelen yanıt 🙂 teşekkürler