reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Santa Cruz

Hyundai Santa Cruz pickup, test sürecinin bu kez sokak ayağında karşımıza çıktı!

Amerika merkezli olarak geliştirilen Hyundai Santa Cruz, tasarım konusundaki beklentileri performansıyla da karşılamak istiyor.

Üretime taşınacağının resmi olarak açıklanmasının ardından önemli bir beklenti yaratan Hyundai Santa Cruz için çalışmalar devam ediyor. Aralık ayının ilk haftası içerisinde yoğun kamuflajlı fotoğrafları üzerinden gündemimize gelen pickup modeli, yılın son gününde bu kez asfalt üzerinde karşımıza çıkıyor. Amerika’da gerçekleştirilen üretim sürecinin test ayağını da aynı yerde sürdüren marka yetkilileri, aracın temel dinamiklerini daha iyi anlayabileceğimiz fotoğraflar veriyor. Ortada beş yılı bulan bir bekleyiş olduğu için özellikle tasarım noktasının önde olacağını da net şekilde söylemek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Santa Cruz 2021’de asfalta çıkacak

Yine hatırı sayılır oranda bir kamuflajla kameralara yakalanan Santa Cruz’un bu noktada en belirgin parçası jantları diyebiliriz. Bir önceki fotoğraflarda prototip merkezli bir setin kullanıldığı araç için bu kez seri üretimde görme ihtimalimiz olan bir yapı karşımıza çıkıyor. Çift kabinli versiyon üzerinden devam eden testlerin önümüzdeki yıl içerisinde daha net parçaları karşımıza çıkartmasını bekliyoruz. Şimdilik tek kabin olarak sunulup sunulmayacağı da belli olmayan Santa Cruz’un performans odaklı N versiyonu da yine masada konuşulan versiyonlar arasında. 2020 içerisinde resmi olarak tanıtılmasını beklediğimiz modelin yola çıkış süreci içinse 2021’yi beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tucson N Line