reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Cybertruck Cyberhouse

Tesla Cybertruck çizgisinde hazırlanan göz alıcı ev: Cyberhouse [Video]

Tesla Cybertruck elektrikli pickup halen çok ses getiriyor. Aracın “farklı” tasarımı farklı tasarımcılara ve projelere de ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.

Elon Musk‘ın yeni gözdesi Tesla Cybertruck, son dönemde tanıtılan en çok dikkat çeken araçlar arasında yer alıyor. Tasarımı gerçekten inanılmaz ilginç olan araç, yukarıda da dediğimiz gibi başkalarına ilham kaynağı oluyor. İşte bu noktada hazırlanan tasarımlardan birisi de Cyberhouse oluyor. Modern House mimarı Alex Wizhevsky tarafıdan hazırlanan bu şimdilik bilgisayar ortamında bulunan ev, görebileceğiniz üzere Cybertruck‘ın köşeli çizgisini devam ettiriyor. Üstünde harika gece manzaralarına imkan tanıyacak çok büyük bir cam bölüm yer alan ev, Star Wars filminden fırlamış bir uzay aracı gibi de görünüyor. 6 ya da 7 kişinin rahatlıkla yaşayabileceği kadar büyük tasarlanan Cyberhouse, hesaplamalara göre gerçeğe dönerse hiç ucuz olmayacak. Burada tam 865 bin dolarlık bir fiyattan bahsediliyor.

Tesla Cybertruck Cyberhouse
Tesla Cybertruck Cyberhouse
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gerekenler ise şöyle

2021 sonunda yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabilirken, araçta pil konusunda da üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Aracın açıklanan 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Daha üstteki diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.