reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPhone 11 Pro Tesla Cybertruck

iPhone 11 Pro için hazırlanan Tesla Cybertruck modeli: Cyberphone [Video]

Tesla Cybertruck elektrikli pickup modeli için Caviar dikkat çekici bir iPhone 11 Pro versiyonu görücüye çıkarttı. İşte karşınızda Cyberphone.

Hazırladığı çok özel akıllı telefon versiyonlarıyla çok ses getiren Rusya merkezli Caviar, bu sefer Tesla Cybertruck‘tan ilham alınan bir iPhone 11 Pro ile gündemde bulunuyor. Cyberphone adı verilen bu özel model, aracın keskin çizgilerini taşıyor ve genel olarak oldukça dikkat çekici görünüyor. Gövdesi titanyumdan üretilen yani çok sağlam olan versiyon, iPhone 11 Pro yanında istenirse 11 Pro Max üstüne de kurulabiliyor. Ekranını özel bir kapak ile koruyan ve bu kapağı bir stand olarak kullanabilen Cyberphone, bu açıdan firmanın daha önceki çalışmalarına hiç benzemiyor. Henüz fiyatı açıklanmayan ancak üzerinde altın ya da elmas olmadığından Caviar‘ın diğer modellerinden daha ucuz olacak gibi duran Cyberphone, açıklamaya göre sadece 99 adet üretilecek. Satış sayfası burada yer alan ürün, çok zenginlerin radarına girmiş durumda.

iPhone 11 Pro Tesla Cybertruck
iPhone 11 Pro Tesla Cybertruck
iPhone 11 Pro Tesla Cybertruck
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro için ilham kaynağı bile olan Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gerekenler şöyle

Artık bildiğiniz üzere 2021 sonunda yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabiliyor ve 6,3 ton gibi oldukça yüksek bir çekme gücü getiriyor. Araçta pil konusunda ise motor tarafı gibi üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor.