reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro

Karşınızda tam 190 bin TL’lik çok ama çok özel iPhone 11 Pro [Video]

Hazırladığı özel versiyonlar ile ses getirmeyi bilen Caviar, bu sefer iki yeni çok konuşulacak iPhone 11 Pro versiyonu ile karşımızda bulunuyor.

Rusya merkezli Caviar, hatırlarsınız geçtiğimiz ay Apple’dan önce özel bir iPhone 11 serisi tanıtmıştı. Prototipler üzerinden hazırlanan o seride sekiz farklı versiyon bulunuyordu. En pahalısı 50 bin dolar en ucuzu ise 4.800 dolar seri, direkt olarak uzay konsepti üzerine kurulmuştu. Değerli çok taşlar ve malzemeler ile hazırlanan seri oldukça ses getirdi. Firma bu sefer ise gerçek iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max için hazırladığı Titanic ve Vostok-1 modelleriyle karşımızda bulunuyor. Dünyanın en ünlü gemisi Titanic için hazırlanan versiyon, gerçekten inanılmaz bir arka tasarıma sahip. Sadece 10 adet üretilecek bu versiyon, arkasında iki adet hareketli gemi pervanesi taşıyor ve geminin kendisinden gelen ufak bir parça taşıyor. Bu dikkat çeken bir çapaya da sahip modelin 7.310 dolarlık bir fiyatı bulunuyor. Diğer versiyon Vostok-1 ise tam 33.810 dolarlık bir fiyata sahip. Sadece bir adet üretilen bu model, arkasında Vostok uzay aracından gelme çok ufak bir parça barındırıyor. Bunun elde etmenin çok zor olduğunu aktaran Caviar, bu açıdan versiyonlardan sadece bir adet üretildiğini aktarıyor.

Titanic

iPhone 11 Pro

Titanic

Titanic

iPhone 11 Pro

Titanic

iPhone 11 Pro

Vostok-1

Vostok-1

iPhone 11 Pro

Vostok-1

Vostok-1

Vostok-1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro modelleri kamera konusunda büyük beğeni topluyor

11 Pro ve 11 Pro Max yanında iPhone 11 de kamera konusunda çok güçlü bir seçenek olarak karşımızda bulunuyor. Pro’lardan farklı olarak bir telefoto kamerası bulunmayan iPhone 11, arkasında sadece ultra geniş açı + geniş açı kurulumu taşıyor. 699 dolarlık fiyatıyla model şu an oldukça iyi satıyor.