reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro

Karşınızda Joe Biden, Donald Trump ve altından kum saatli iPhone 12 Pro

Caviar lüks konusunda adeta ne yapacağını şaşırmış durumda. Firma bu fikirleri nerede buluyor bilmiyoruz ancak bu sefer en garip iPhone 12 Pro karşımızda.

Caviar kısa süre önce “SANDS OF TIME” isimli özel bir iPhone 12 Pro ve 12 Pro Max tanıttı. Tam 14.900 dolarlık fiyatı bulunan bu özel ürüm, arkasında görebileceğiniz üzere ABD bayrağı, Joe Biden ile Donald Trump portreleri ve içerisinde kum yerine altın topları yer alan bir kum saati taşıyor. Elbette altından bir gövdesi olan ve normalde olan kamera çıkıntısı ortadan kaldırılan bu özel sürüm, artık yapılacak çok da bir yorum bırakmıyor ve en uçuk Caviar tasarımları arasındaki yerini alıyor. Limitli sayıda üretilecek bu sürüm, kum saati ile ABD’nin eski başkanı Donald Trump’tan yeni başkanı Joe Biden’a olan geçişe işaret ediyor açıklaması yapılıyor. Modellerin gövdesinde titanyum da kullanılıyor ve sürpriz olmadığı üzere şık bir kutu ile sunum yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro dahil ailenin normal yurt dışı fiyatları nasıl?

Apple’dan yapılan resmi açıklamaya göre yeni telefonlardan 12 Mini’nin başlangıç fiyatı (64 GB) 699 dolar seviyesinde. 12 için başlangıç fiyatı (64 GB) 799 dolar seviyesinde. 12 Pro için başlangıç (128 GB) 999 dolar, iPhone 12 Pro Max ise 128 GB için 1.099 dolardan başlıyor. Telefonların halen Türkiye fiyatları tam olarak belli değil. Telefonların Türkiye’de 4 Aralık tarihinde satılacağını konuşuluyor. Ancak bunun da halen yüzde 100 kesin olmadığını belirtelim.

Modellerin resmi tanıtım videoları: