reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro

Samsung Galaxy S21

Adeta yatırım için; 1 kg altından iPhone 12 Pro ve Galaxy S21

Hazırlandığı özel ürünler ile sık sık karşımıza çıkan Caviar’dan bu sefer 1 kg altın ile donatılan iPhone 12 Pro ve Galaxy S21 modelleri geldi.

Bunun Caviar için sık sık söylüyoruz: “Bunu da gördük!”. Neden hazırlandığı gerçekten anlaşılmayan firmanın yeni modelleri iPhone 12 Pro ve Samsung Galaxy S21 serisinin arkasına tam 1 kg ağırlığında 24 ayar altın ekliyor. Telefonları adeta ufak bir külçe altın haline getiren firma, elbette bu çok kalın gövdeli sürümler için inanılmaz yüksek fiyat istiyor. iPhone 12 Pro’nun 1 kg altınlı sürümü tam 159 bin dolar. Samsung Galaxy S21 serisinin fiyatı ise tam 169 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Bu modelleri çok özel bir çanta ile hazırlayan firma, yüksek ihtimalle “GOLDPHONE” adını verdiği bu limitli sürümlerden hiçbir zaman satmayacak. Ancak yine de böyle ilginç cihazlara ilgi gösteren ultra zengin kişiler bulunuyor.

Caviar, iPhone 12 Pro ve Galaxy S21 Ultra öncesinde 1 kg altınlı iPad Pro hazırlamıştı

Caviar imzasını taşıyan bu iPad Pro modelleri için üç farklı versiyon bulunuyordu. Burada en çok Grand Apple dikkat çekiyor çünkü bu modelin tam 185 bin dolarlık bir fiyatı bulunuyor. Bu iPad’in arkasında tam 1 kg ağırlığında 18 karat altın kullanan firma, modelin gövdesinde aynı zamanda 81 adet elma da kullanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üzerinde Tim Cook ve Steve Jobs tarafından verilen önemli mesajlar taşıyan tablet, iki farklı boyutta elde edilebiliyor ve sınırları zorluyor. Diğer modeler ise Diamond Apple ve Golden Apple isimlerin sahip. Bu tabletler 12 bin dolar ve 8 bin dolar gibi Grand Apple’a oranla bütçe dostu sayılacak fiyatlara sahip.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın yarış drone’u ile tanışın