reklamı kapat

POPÜLER

Caviar iPad Pro

Caviar’dan 1 kg altın ile donatılan inanılmaz pahalı iPad Pro modeli

Hazırlandığı özel ürünler ile sık sık karşımıza çıkan Caviar’dan bu sefer 1 kg altın ile donatılan özel iPad Pro modeli geldi. Firma yine ses getirdi.

Caviar imzasını taşıyan bu iPad Pro modelleri için üç farklı versiyon bulunuyor. Burada en çok Grand Apple dikkat çekiyor çünkü bu modelin tam 185 bin dolarlık bir fiyatı bulunuyor. Bu iPad’in arkasında tam 1 kg ağırlığında 18 karat altın kullanan firma, modelin gövdesinde aynı zamanda 81 adet elma da kullanmış durumda. Üzerinde Tim Cook ve Steve Jobs tarafından verilen önemli mesajlar taşıyan tablet, iki farklı boyutta elde edilebiliyor ve sınırları zorluyor. Diğer modeler ise Diamond Apple ve Golden Apple isimlerin sahip. Bu tabletler 12 bin dolar ve 8 bin dolar gibi Grand Apple’a oranla bütçe dostu sayılacak fiyatlara sahip. Bu sürümler elbette çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Özellikle Grand Apple modelini kim satın almak ister gerçekten çok ama çok merak ediyoruz. Firmanın benzer tasarımı iPhone 12‘lerde de kullandığını belirtelim. Ürünlerin detaylarına direkt olarak buradan bakabilirsiniz.

Caviar, iPad Pro öncesinde inanılmaz bir PlayStation 5 hazırlamıştı

Caivar PS5 için tam 3,5 milyon TL’lik (500 bin dolar) 4,5 kg ağırlığında altından üretilme sürümler hazırladı. Konsolun dış kapaklarını deseni göz alıcı altın kapaklar ile değiştiren firma, aktarıldığı kadarıyla bu şekilde 9 farklı versiyon üretmiş durumda. Böyle bir sürüm için bu kadar yüksek fiyatı da veren olmaz diyor olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ancak söylendiği kadarıyla bu sürümler için için şimdiden 1.300’den fazla talep gelmiş durumda. Evet 500 bin dolarlık bir PS5’e 1.300’den fazla kişi ilgi gösteriyor ve bu inanılmaz görünüyor. Golden Rock isimli konsola ilgi gösterenler arasında ünlü basketbolcu LeBron James‘in de yer aldığı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

DJI’ın yarış drone’u ile tanışın