reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Sero

Samsung televizyon modellerinde TikTok dönemi kapıda

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, akıllı televizyon modellerinde TikTok dönemini başlatıyor. Firmadan resmi duyuru geldi.

Samsung 2021 akıllı televizyon modellerine yakında TikTok uygulamasının geleceği Unbox And Discover kapsamında resmen duyuruldu. Son yılların en popüler servislerinden olan TikTok, biliyorsunuz özellikle gençler arasında çok popüler hale gelmiş durumda. Bu açıdan TV’lere özel bir uygulama olarak geliyor olması dikkat çeken milyonların kullandığı video uygulaması, özellikle firmanın The Sero modeli için harika görünüyor. Biliyorsunuz TikTok’un içerikleri yani videoları dikey formatta çekiliyor. Bu açıdan dikey forma geçebilen ilginç televizyon The Sero, TikTok videoları için en iyi seçenek olacak gibi görünüyor.

Bir duyuru da Samsung The Sero televizyon modeli için geldi

Türkiye’de de satılan The Sero, resmi olarak yakında Apple AirPlay 2 desteğine kavuşuyor. Bu sayede Apple cihaz sahipleri çok kolay şekilde TV’ye görüntü aktarabilecek. Teknik olarak bakarsak 43 inç boyutta 4K QLED panel ile gelen ürün, Türkiye’de 10.999 TL‘den satışa çıkan televizyon, bünyesinde 60 watt gücünde yerleşik bir 4.1 ses sistemi taşıyor. Firmanın standart akıllı TV özelliklerini de barındıran Samsung The Sero, modern evlerin bir parçası olma konusunda iddialı duruyor. Modelin kendi başına ayakta kalabildiğini de belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Sero, pazarda karşımıza çıkan en yenilikçi televizyonlar arasında yer alıyor. Akıllı telefonlarla NFC üstünden hızlı bağlantı özelliği de dikkat çeken modelin, özellikle Galaxy serisi telefonlar ile etkili bir etkileşim düzeyi bulunuyor.

İlgili Video