reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Sero
Samsung The Sero

Samsung The Sero sınırlarını aşıyor; yeni nesle özel televizyon!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2019’da yeni nesle özel olarak geçen “dikey” The Sero televizyon modeliyle karşımızda çıkmıştı.

Samsung The Sero televizyon modeli daha önce gördüklerimize pek benzemiyor. Alışık olmadığımız bir yapıda hazırlanan model, yukarıda da görebileceğiniz üzere yatay yanında dikey olarak da kullanılabiliyor. Yatay moddan dikeye kendisi geçebilen televizyon, bu açıdan daha önce sunulmamış bir deneyim getiriyor. Dikey olarak çekilmiş videoları (YouTube, TikTok ya da IGTV gibi) kayıpsız olarak izlemek için güzel duran model, bu açıdan “yeni nesle özel olarak hazırlandı” ibaresiyle tanıtılıyor. Teknik olarak 43 inç boyutta 4K QLED  panel ile gelen ürün, bünyesinde 60 watt gücünde yerleşik bir 4.1 ses sistemi taşıyor. Firmanın standart akıllı TV özelliklerini de barındıran Samsung The Sero, artık sadece Güney Kore ile sınırlı kalmayacak. CES 2020’de duyurulduğu kadarıyla model 2020’de diğer ülkelere de gelecek. Ancak henüz bu ülkelerin hangisi olduğu ya da global satış fiyatı verilmiyor. Fiyatın Güney Kore üstünden bakıldığı zaman globalde en az 1.600 dolar olacağı aktarılıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung The Sero

Samsung, The Sero televizyon modeli ile farklı düşünüyor

The Sero, pazarda karşımıza çıkan en yenilikçi televizyonlar arasında yer alıyor. Akıllı telefonlarla NFC üstünden hızlı bağlantı özelliği de dikkat çeken modelin, özellikle Galaxy serisi telefonlar ile etkili bir etkileşim düzeyi bulunuyor. Dijital asistan Bixby ile gelen model, bakalım Türkiye’de de satılacak mı?

İlgili Video