reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Sero televizyon

Yeni nesle özel ilginç televizyon: Samsung “The Sero” [Video]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına ilginç bir televizyon modeli daha ekledi. Karşınızda yeni nesle özel The Sero.

Samsung, televizyon tarafının en önemli isimleri arasında başı çekiyor. Son yıllarda The Serif ve Frame TV gibi yenilikçi modeller ile karşımıza çıkan firma, bu sefer The Sero ile gündemde. Bu yeni model gerçekten daha önce gördüklerimize pek benzemiyor. Alışık olmadığımız bir yapıda hazırlanan model, yatay yanında dikey olarak da kullanılabiliyor. Yatay’dan dikeye kendisi geçebilen televizyon, bu açıdan daha önce sunulmamış bir deneyim getiriyor. Dikey olarak çekilmiş videoları (YouTube ya da IGTV) kayıpsız olarak izlemek için güzel duran model, bu açıdan “yeni nesle özel olarak hazırlandı” ibaresiyle lanse ediliyor. 43 inç boyutu bulunan ve QLED teknolojisini benimseyen gelişmiş ürün, bünyesinde 60 watt gücünde yerleşik bir 4.1 ses sistemi de taşıyor. Firmanın standart akıllı TV özelliklerini barındıran Samsung The Sero, dijital asistan Bixby desteğini de beraberinde getiriyor.

Samsung The Sero televizyon
Samsung The Sero televizyon
Samsung The Sero televizyon
Samsung The Sero televizyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, The Sero televizyon ile bir kaz daha şaşırtmayı başarıyor

İlk olarak Güney Kore’de satışa sunulacak model, pazarda karşımıza çıkan en yenilikçi televizyonlar arasında yer alıyor. Biliyorsunuz günümüzde telefonların da etkisiyle dikey içerik üretimi artıyor. Dikey içerikleri yatay içerik için hazırlanan ekranlarda izlemek de pek keyifli olmuyor. Yeni model bunu çözüyor ve gelecekte buna benzer birçok modelin gelebileceği belirtiliyor.