reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Sero
Samsung The Sero
Samsung The Sero

Samsung’un dönebilen televizyonu The Sero hakkında güzel gelişme

Samsung, bu yılın başında gerçekleşen CES Fuarı‘nda duyurduğu The Sero televizyonunu yurt dışında piyasaya sürdü. Dünyanın ilk mobil cihaz dostu televizyonu olarak lanse edilen The Sero, daha önce gördüğümüz televizyonlara pek benzemiyor.

Sıra dışı tasarıma sahip olan televizyon yatay haricinde dikey olarak da kullanılabiliyor. Ekran uzaktan kumanda, sesli komut ve SmartThings uygulaması ile döndürülebiliyor. Yatay moddan dikeye kendisi geçebilen Samsung televizyon, bu açıdan daha önce sunulmamış bir deneyim getiriyor. Mobil içerikler yansıtıldığında ekran otomatik olarak dönüyor. Bu da mobil cihazlar için optimize edilmiş bir deneyim sunuyor. Yeni nesle özel olarak hazırlanan model YouTube, TikTok veya IGTV‘deki dikey olarak çekilmiş videoları kayıpsız bir şekilde oynatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

43 inç ekran boyutuna sahip olan televizyon yenilikçi tasarımıyla birlikte Samsung’un QLED teknolojisini  ve 4K çözünürlük desteğini de bünyesinde barındırıyor. Yapay zeka desteğiyle 4K çözünürlükte olmayan videoları da 4K görüntü kalitesine yükselten model ses tarafında da dikkat çekiyor.

Samsung imzalı televizyonun satış fiyatı ne kadar?

Televizyon sahip olduğu 60 watt gücünde yerleşik bir 4.1 ses sistemiyle güçlü bir ses performansı vadediyor. İngiltere’de yaklaşık 1.600 pounddan satışa sunulan televizyonun Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Televizyonun Türkiye’de satışa sunulması durumunda haberi sizlerle paylaşacağız.

İlgili Video