reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Frame

Dönebilen ekranlı yeni Samsung The Frame ve öne çıkan yenilikleri

Samsung, CES Fuarı kapsamında Samsung The Frame serisinin yeni modelini görücüye çıkardı. Yeni modelle birlikte kullanıcılar manzara ve portre arasında geçiş yapabiliyor.

Kısa bir süre önce mercek altına aldığımız Samsung The Sero serisi dönebilen mekanizmasıyla ilgimizi çekmeyi başarmıştı. Dikey veya yatay olarak kullanılabilen televizyon mobil cihaz dostu bir televizyon olarak karşımıza çıkmıştı. Samsung, bu özelliği şimdi de yeni The Frame serisine getiriyor. Yeni modellerin dönebilen yapısı özellikle portre resimlerde faydalı olacağa benziyor. Bu arada belirtmekte yarar var. Yatay ve dikey kullanım sadece serinin 43 inçlik modelinde kullanılabilecek.  Bir önceki modelle karşılaştırıldığında daha ince bir tasarıma sahip olan modelde yeni takılıp çıkarılabilir çerçeve opsiyonları da bulunuyor. Televizyon bulunduğu odanın estetik görünümüne uyum sağlayabilecek beş farklı renk seçeneğinin yanı sıra  modern ve eğimli olmak üzere iki farklı kişiselleştirilebilir stile sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Frame yenilenen sanat mağazasıyla da dikkat çekiyor

The Frame’in tamamen yenilenen Art Store’una üye olan kullanıcılar ise 1.400’ün üzerinde özenle seçilmiş sanat eserlerine erişim sağlayabiliyor. Samsung’un yeni yapay zeka destekli otomatik resim seçme teknolojisi her kullanıcıya kendi beğenisine göre seçebileceği sanat eserleri öneriyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en özel projelerden