reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Terrace
Samsung Terrace

Samsung Terrace tanıtıldı; dış mekana özel 4K TV!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına bir televizyon daha ekledi. Bu sefer dış mekana özel hazırlanan Samsung Terrace karşımızda.

Samsung’un dikkat çeken özel televizyon modelleri arasına dahil edilen Terrace, dediğimiz gibi içeriye değil dışarıya konumlandırılması için özel olarak tasarlanmış. IP55 sertifikasıyla suya ve toza karşı belirli bir seviyeye kadar dayanabilen televizyon, tam 2.000 nit parlaklığa çıkabilen bir 4K QLED panel üstüne kuruluyor. Dış mekanda yani gündüz saatlerinde güneş altında kullanılacağı için 2.000 nit parlaklık sunan televizyon, 55 inç, 65 inç ve 75 inç olmak üzere üç farklı boyutta hazırlanmış durumda. Genel olarak şık görünen ancak kullanım amacı gereği biraz kalın olan Samsung Terrace, firmanın diğer özel TV’leri Serif, Frame ve Sero kadar ses getirmeyi başarmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Terrace televizyon modeli herkese hitap etmiyor

Modelin 55 inç başlangıç fiyatı tam 3.544 dolar seviyesinde. Kişilerin 65 inç 4.999 dolar, 75 içinse 6.500 dolar vermesi gerekiyor. İlk olarak yurt dışında satışa çıkan modelin, ilerleyen dönemde Türkiye’ye de geleceğini düşünüyoruz. Ancak dediğimiz gibi bu televizyon hem fiyatı hem de kullanım amacıyla çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Yine de model “farklı yapısıyla” gündemde üst sıralara çıkmayı biliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da dikey kullanıma özel firmanın The Sero TV’si