reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Wall TV

Samsung The Wall TV için tanıtılan yeni versiyonlar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, The Wall TV serisine CES 2020 kapsamında yeni versiyonlar eklediğini duyurdu.

Televizyon pazarının en önemli isimlerinden olan Samsung, üst seviyede sınırları zorlamayı seviyor. İşte bu noktada firmanın en çok dikkat çeken televizyon modeli The Wall, artık dört farklı gövde boyutuna sahip. Daha önce 75 inç, 146 inç, 219 inç ve 292 inç boyutlarda alınabilen TV, artık 88 inç, 93 inç, 110 inç ve 150 inç versiyonlara da sahip. The Wall serisinde artık daha geniş bir kitleye hitap eden ve ara boşlukları dahi dolduran firma, bu aileyi biliyorsunuz OLED benzeri yetenekler sunan MicroLED teknolojisi üstüne kuruyor. Burn-in sorunu olmadan OLED gibi gerçek siyahlar sunabilen The Wall serisi, maksimum tam 5 bin nit parlaklığa kadar ulaşabiliyor. Çerçeveleri belirli modellerde dört kenarda da ortadan kaldıran 4K / 8K seri, televizyon tarafının bir arzu objesi olma özelliğini sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Wall serisi artık çok daha geniş

Peki genişleyen ailenin fiyatları nasıl? Firma yeni modellerin fiyatlarını henüz açıklamıyor. CES 2020’de sergileneceği aktarılan yeni modeller, televizyon sektörünün geleceğini gözler önüne seriyor. Bu arada hatırlarsınız firmadan kısa süre önce tamamen çerçevesiz bir 8K TV modeli de gelmişti. TV pazarında 2020’ye güzel başlayan firma, alanın üstündeki yerini sağlamlaştırıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın Sero modeli