reklamı kapat

POPÜLER

samsung the wall

146 inçlik Samsung modüler televizyonun çıkış tarihi belli oldu

Samsung, bu yılın ocak ayında gerçekleştirdiği CES Fuarı’nda 146 inç boyutundaki televizyonunu tanıtmıştı. Samsung The Wall adını taşıyan televizyon, sinema salonlarını evlere taşıyor.

Neredeyse çerçevesiz tasarıma sahip olan The Wall, oldukça şık tasarımı hayli ilginç özelliklerle buluşturuyor. Dünyanın ilk modüler ekranı olarak lanse edilen televizyon kullanıcıların istedikleri boyutta bir televizyon yaratmasına imkan tanıyor. MicroLED teknolojisine sahip olan televizyon herhangi bir arka ışıklandırmaya ihtiyaç duymuyor. OLED teknolojisinde olduğu gibi zengin renkler vadeden televizyon aynı zamanda derin siyahlar sunuyor. Daha yüksek enerji verimliliği sayesinde daha uzun ömürlü olan 146 inç boyutundaki televizyonun ağustos ayında satışa sunulacağı açıklandı. Televizyonun satış fiyatı henüz belli olmasa da yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını söylemek mümkün.

Samsung, New York’ta gerçekleştirdiği etkinlikte yeni 2018 model QLED televizyonlarını görücüye çıkarttı. Sahip olduğu özelliklerle kısa bir süre önce inceleme fırsatını bulduğumuz Samsung QLED televizyonlardan hem daha akıllı hem de daha iyi görüntü kalitesi ve gelişmiş özelliklere vadeden televizyonlar tasarımıyla farkını ortaya koyuyor.

Samsung’un yeni QLED serisi televizyonları için geri sayım başladı

Samsung’un yeni tanıttığı QLED serisiyle ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.