reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Wall Luxury
Samsung The Wall Luxury
Samsung The Wall Luxury

Sınırları zorlama sanatı: 292 inç 8K televizyon Samsung The Wall Luxury

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, televizyon tarafından şaşırtmayı çok iyi biliyor. Karşınızda nefes kesici detaylarıyla Samsung The Wall Luxury.

Televizyon pazarının en önemli isimlerinden olan Samsung, üst seviyede sınırları zorlamayı seviyor. Geçtiğimiz dönemde karşımıza microLED modüler televizyon modeli The Wall ile çıkan firma, şimdi The Wall Luxury modelini tanıttı. Samsung The Wall Luxury, firmanın daha önce sergilediği gibi yine modüler yapıyı benimsiyor. Bu sayede kişiler microLED modüllerini bir LEGO gibi birbirine ekleyerek televizyonun boyutunu 72 inç’ten 292 inç seviyesine kadar çıkarabiliyor. 72 inç seviyesinde 2K, 292 inç seviyesinde ise tam 8K çözünürlük sunan televizyon, çerçevesiz yapısıyla gerçekten inanılmaz güzel görünüyor. İsminde de geçtiği üzere normal bir evin duvarını komple kaplayabilecek kadar büyük olan televizyon, sadece 30 mm kalınlığa sahip. olmasıyla şaşırtıyor. Üzerine kurulduğu microLED modüllerinin 10 bin saat çalışma ömrü bulunan televizyon, Quantum Processor Flex isimli özel bir sistem ile geliyor. Bu sistem yapay zekayı kullanarak görüntü kalitesini artırıyor. Quantum HDR teknolojisiyle tam 2 bin nit parlaklık verebilen model, 120 Hz tazeleme hızıyla çalışıyor.

Samsung The Wall Luxury
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung The Wall Luxury önümüzdeki ay satışa çıkıyor

Harman Luxury Audio ya da Steinway Lyngdorf imzalı özel bir ses sistemiyle gelen televizyonun kaça satılacağı tam olarak açıklanmıyor. Ancak fiyatın inanılmaz yüksek olacağı açıkça görülüyor.