reklamı kapat

POPÜLER

ASUS ROG Swift 360 oyuncu monitörü

Dünyanın en hızlı oyuncu monitörü: ASUS ROG Swift 360 [Video]

CES 2020 fuarında tanıtılan oyuncu monitörü modellerinin en dikkat çekeni kesinlikle Nvidia ortaklığında hazırlanan ASUS ROG Swift 360 oldu.

Direkt olarak Nvidia tarafından tanıtılan ASUS ROG Swift 360, dünyanın en hızlı oyuncu monitörü” olarak karşımızda yer alıyor. Direkt olarak profesyonel e-spor oyuncularına yönelik hazırlanan monitör, tam 360 Hz yenileme hızı sunuyor. Bu açıdan sağlam bir bilgisayar ile desteklendiği zaman çok akıcı bir deneyim getiren model, 24,5 inç boyutta ve 1080P çözünürlük değerine sahip. Her milisaniyede 2,8 kare gösterebiliyor olmasıyla gerçekten nefes kesen monitör, elbette Nvidia G-Sync desteğini de beraberinde getiriyor. Firmanın ikonik oyuncu monitörü tasarımını taşıyan ve genel olarak kışkırtıcı görünen LED ışıklı ASUS ROG Swift 360, alandaki en üst sınırı gözler önüne seriyor. Alt kısım haricinde ince çerçevelere sahip ürün, 144 Hz ve 240 Hz oyuncu monitörlerini ciddi anlamda geride bırakıyor.

Nvidia ASUS ROG Swift 360 oyuncu monitörü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ASUS ROG Swift 360 oyuncu monitörü herkese hitap etmiyor

Gerçekten 360 Hz yenileme hızı birçok oyuncu için çok abartı görünüyor. Özellike Overwatch ya da CS:GO yapımların profesyonelleri tarafından sevilecek model, söylendiği kadarıyla yıl sonunda satışa çıkıyor. Şimdilik modelin satış fiyatı açıklanmıyor. Ancak böyle bir monitörün kesinlikle ama kesinlikle ucuz olması beklenmiyor. Monitörün, hitap ettiği kitleye sponsorları tarafından hediye geleceğini düşünüyoruz.

İLGİLİ HABERLER