reklamı kapat

POPÜLER

Kablosuz kulaklık Jabra Elite Active 75t

Kablosuz kulaklık pazarında iddialı rakip: Jabra Elite Active 75t

Kablosuz kulaklık pazarındaki amansız rekabet devam ederken CES 2020 kapsamında Jabra yeni kablosuz kulaklığını da kullanıcıların beğenisine sundu. Karşınızda Jabra Elite Active 75t.

Kablosuz kulaklık modelleri her yeni ürünle kendini geliştirmeye devam ederken Ocak 2020 sayımızda yer verdiğimiz Jabra Elite 75t modeli de yeni versiyonuna CES 2020 kapsamında kavuşuyor. Performans açısından beğenimizi kazanan Elite 75t’den sonra Elite Active 75t işin “aktif” tarafına vurgu yapıyor. Tabii burada aktif gürültü önleme özelliğini bekliyorsanız biraz üzülebilirsiniz. Elite 75t’deki eleştirilerimizden biri aktif gürültü önleme sunmayışıydı. Jabra’nın yeni modeli için de aktif gürültü önleme ifadesi kullanılmıyor. Ancak bunun yerine “ses izolasyonu” terimi tercih edimiş. Kablosuz kulaklığın optimum kulak şekline göre ses izolasyonu sağladığı belirtiliyor. Kulaklığın aktif gürültü engelleme ile kıyasını ise ancak test ettikten sonra yorumlayabileceğiz gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık pazarında yeni rakip

Esasen Elite Active 65t’nin bir üst modeli olan cihaz selefine kıyasla yüzde 22 daha küçük bir gövdeyle geliyor. Pil ömrünü ise yüzde 89 artırıyor. Şarj kılıfıyla beraber 28 saate varan kullanım sunduğu kaydedilen model, IP57 derecesinde suya ve toza karşı dayanıklılık da sunuyor. Sporda ya da günlük hayatta aktif bir şekilde kullanabileceğiniz ürün, lacivert, siyah ve bakır olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor. Şubat ayında kullanıcılarla buluşması beklenen kulaklığın yurt dışı fiyatı ise 199 dolar. Ürünün önümüzdeki dönemlerde üç yeni renk seçeneği sunacağını da kaydedelim.

İlginizi çekebilir

AirPower’ı unutturacak kablosuz şarj ünitesi: ZENS Liberty