reklamı kapat

POPÜLER

kablosuz şarj ünitesi: ZENS Liberty airpower

AirPower’ı unutturacak kablosuz şarj ünitesi: ZENS Liberty [Video]

İptal edilen Apple AirPower benzeri kablosuz şarj ünitesi modelleri arasına gelişmiş bir cihaz daha geldi. İşte karşınızda ZENS Liberty.

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz yıl çok uzun süre beklenen AirPower’ın satışa sunulmayacağını duyurmuştu. Bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebilecekti. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, firmanın donanım tarafındaki yüksek beklentisini karşılayamadığı için tarihe gömüldü. Bu durum alandaki diğer firmalara güzel bir çalışma alanı yarattı. Bu alanda karşımıza çıkan, daha doğrusu satışa çıkan son model ise ZENS Liberty oldu. İki farklı versiyonu bulunan model, birbiri içine geçen 16 farklı şarj bobini kullanıyor. 180 dolarlık yukarıda görebileceğiniz “Glass Edition” versiyonunda bu bobinleri açık şekilde gözler önüne seren ürün, çıkmayan AirPower‘dan farklı olarak aynı anda sadece iki farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Aynı zamanda bu üründe Apple Watch şarj edilemiyor. Onun için 40 dolarlık harici aparat gerekiyor.

kablosuz şarj ünitesi: ZENS Liberty airpower

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZENS Liberty gerçekten gelişmiş bir kablosuz şarj ünitesi

Modelin kapalı yani yukarıda görebileceğiniz normal sürümü yaklaşık 140 dolardan raflardaki yerini alıyor. Fiyatı uygun olmayan ancak dikkat çekmeyi başaran ürün, elbette sadece Apple cihazlar ile çalışmıyor. Bu ürünle Qi destekli her cihaz kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung destekli ilginç teknoloji