reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower

İptal edilen AirPower sonrasında Apple’dan yeni kablosuz şarj ünitesi geliyor

 - Güncelleme: 26 Ağustos 2020 10:08

Teknoloji devi tarafından tanıtılan ancak satışa çıkmadan iptal edilen Apple AirPower sonrasında firma daha standart bir kablosuz şarj ünitesi geliştiriyor.

Apple, geçen yıl büyük bir sürpriz yapmış ve çok ama çok uzun süre beklenen AirPower’ın (Görsel üstte) satışa sunulmayacağını duyurmuştu. Bir kablosuz şarj ünitesi olan Apple AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebilecekti. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, firmanın donanım tarafındaki yüksek beklentisini karşılayamadığı için tarihe gömüldü. Ancak firma kullanıcılara bir kablosuz şarj ünitesi daha sunmak istiyor. Gelen son bilgilere göre Apple’dan daha standart bir model geliyor. Bu ünitenin henüz nasıl olacağı hakkında pek bilgi yok. Ancak modelin piyasadaki standart kablosuz şarj üniteleriyle benzer yapıda olacağı aktarılıyor. Apple’ın yine de modele gelişmiş bir dokunuş atacağı tahmin ediliyor. Kompleks olmayacak yeni kablosuz şarj ünitesinin bu açıdan nispeten uygun fiyatlı olacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple kablosuz şarj ünitesi çok daha önce gelmeliydi

Önümüzdeki ay gelecek iPhone 12 ailesiyle tanıtılması pek olası olmayan yeni kablosuz şarj ünitesi, pazarda geniş bir kitleye ulaşacaktır. Ancak şu an gerçekten çok ciddi alternatifler satışta bulunuyor. Bu açıdan firmanın yeni üniteden inanılmaz yüksek sayıda satması çok da beklenmiyor. Ürünün detayları yakında ortaya çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir

Çok dikkat çeken PlayStation 5 ile tanışın

İLGİLİ HABERLER