reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984 Xbox One X

Wonder Woman 1984 için hazırlanan özel Xbox One X sürümleri

Yakında gösterime girecek Wonder Woman 1984 filmi için Microsoft sürpriz bir adım attı. Firma özel Xbox One X sürümleri hazırladı.

Firmanın mevcut en güçlü Xbox konsolu Xbox One X için hazırlanan Wonder Woman 1984 sürümleri üç farklı tasarımda karşımıza çıkıyor. Filmedeki karakter ve kıyafetlerden ilham alınarak hazırlanan konsollar, tasarım kişiden kişiye değişiyor olmasına rağmen genel olarak pek beğenilmiş değil. Yapılan paylaşımlarda en çok beğenilen sürüm soldaki turuncu renkli Wonder Woman Lasso of Truth olurken, özellik en sağdaki  Barbara Minerva sürümü için büyük eleştiriler yapılıyor. Bu Xbox One X modellerinin satışa çıkmayacağını da belirtmek gerekiyor. Firmanın bunlardan bir tanesini Twitter üzerinden hediye edeceği aktarılıyor. Onun da Wonder Woman Lasso of Truth olacağı aktarılıyor. Ortadaki sarı renkli Wonder Woman Golden modelinin 24 kart altın detaylara sahip olduğunu da belirtelim. Bu model Wonder Woman‘ın merakla beklenen 1984 filmindeki yeni kıyafeti temsil ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984 Xbox One X sürümleri dikkat çekerken, firmadan esas beklenen model kasım ayında satılacak Xbox Series X 

Konsol her biri 3.8 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli özel 7 nm AMD Zen 2 işlemci ve toplam 12 teraflops AMD RNDA 2 GPU yani ekran kartı üzerine kuruluyor. 16 GB GDDR6 bellek kullanan (Firmalara 13,5 GB) konsol, çok yüksek hız sunan 1TB boyutunda özel NVME SSD depolama birimine sahip. 4K UHD Blu-Ray bir optik sürücü barındıran ve dahili depolaması arkaya takılan 1 TB harici kart ile artırılabilen konsol, inanılmaz ışık / gölge detayları sunan Ray Tracing desteğine de sahip ve ses konusunda da ciddi özellikler ile yolda bulunuyor.

İlgili Video