reklamı kapat

POPÜLER

Samsung-The-Frame

Samsung’un sanat eseri televizyonu The Frame yeniliklerle geliyor

Samsung, Las Vegas’ta gerçekleşen CES Fuarı’nda yeni nesil The Frame televizyonlarını sergiledi. Şirketin 2020 model The Frame televizyonları artık daha büyük bir ekrana boyutuna sahip. 75 inçlik ekran boyutuna sahip olan yeni The Frame TV’nin 32 inçlik modeli de mevcut. Bej ve bordo çerçeveli seçenekler ve boşluksuz duvar aparatı ve görünmez bağlantı gibi aksesuarlar kullanıcılara sunuluyor.

Advertisement

Yeni televizyon modellerinin artık daha akıllı olduğunu söyleyelim. Art Mode 3.0 servisi kullanıcıların zevklerine göre olan sanat eserlerini otomatik olarak seçmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca görüntüyü odanın koşullarına daha iyi ayarlayan geliştirilmiş ortam ışığı sensörleri de yeni modellerde yer alıyor. Herhangi bir odayı veya televizyon izleme ortamını üst seviyelere taşıyan sanatsal bir yaklaşımla geliştirilen The Frame,  “Sanat Modu” açık olduğunda duvarda asılı bir tablo gibi görünüyor. Standart bir televizyonda olduğu gibi görüntünün kararması yerine, kullanıcının The Frame’deki özel tasarım dijital sanat ürünlerinden birini seçmesi sağlanarak, Lifestyle TV’nin ekranı bir sanat eserine dönüştürülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Samsung The Frame televizyonlarının satış fiyatı belli oldu mu?

Samsung, yeni The Frame televizyonlarla ilgili fiyatlandırmayı veya ayrıntılı özellikleri henüz paylaşmadı. Ancak setlerin çift LED arka panelli 4K geleceğini şimdiden söyleyebiliriz. Samsung, CES Fuarı’nda güncellenmiş The Frame televizyonu haricinde 8K QLED televizyonunu da sergiledi. 8K Samsung QLED TV hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un dikey televizyon modeli The Sero